Novinky a zaujímavosti zo sveta autofólií v roku 2016

Auto-moto:Doplnky pre auto

Autofólie ZUZI Autofólie ZUZI 22.08.201642214

Novinky a zaujímavosti zo sveta autofólií v roku 2016

Vylepšenia a zaujímavé možnosti vo svete autofólií  pribúdajú každý rok Autofólie ZUZI si aj v tomto roku pre priaznivcov estetického tuningu pripravili pár špecialít.

Akcia pre mladých rodičov

V mesiaci september začne akcia na autofólie pre všetkých, ktorí majú v rodine prírastok - malé dieťa . Spoločnosť Autofólie ZUZI sa rozhodla v mesiaci september spustiť akciu s názvom Pre naše deti. Čo prináša? Neskutočnú cenovú výhodu, ktorá znemená jednotnú cenu 99 eur za akékoľvek vozidlo. BMW X5 , Škoda Fábia alebo Mercedes Vito - jednotná cena 99 eur . Samozrejme bude použitá kvalitná autofólia SunTek z radu HP so 7 ročnou zárukou. Podmienkou je prísť na montáž spolu s dieťaťom. Na Facebooku sa dozviete vždy aktuálne akcie a novinky.

Špičkové ochranné fólie

Odletujúce kamienky, umývačky áut , drobné odreniny na parkoviskách, to všetko je nočnou morou pre vodičov s novým autom. Po aplikácii ochranných fólií SunTek PPF sa už žiadnych uvedených vecí nemusíte obávať a aj po rokoch bude auto ako nové. Tajomstvom je dokonalá ochranná fólia. Ide o vysoko odolný polyuretán, ktorý má mnoho výhod, ale jednou z nich je, že zabezpečuje naozaj dokonalú ochranu vášho štvorkolesového miláčika.  

300 odtieňov a vlastná grafika

Wrapové fólie zmenia na počkanie farbu vášho auta. Autofólie ZUZI ponúkajú aktuálne viac ako 300 odtieňov a množstvo vzorov fólií. Od matných, lesklých, karbónových, imitácii krokodílej kože, či dokonca efekt chameleón. Extrémne oceňovanou možnosťou je využitie služieb ich vlastného firemného grafika, takže na vašom aute môžu byť aj tie najtajnejšie predstavy a túžby. Nič nie je nemožné a už nemusíte mať auto ako všetci, ale budete mať skutočný originál, ktorý nemá nikto iný na svete!

Autofólie pre najnáročnejších

Spoločnosť Autofólie ZUZI ponúka fólie WinFol, ktoré sú overené a 100% spoľahlivé. „Stránku materiálu máme dokonale vyriešenú . Ďalšiu dôležitú vec zohrá montážne stredisko a konkrétny montážnik, ktorý zabezpečí dokonalú montáž, “ hovorí o dôraze na kvalitu Martin Bielik zo spoločnosti autofólie ZUZI, ktorá už od založenia v roku 2003 vždy kládla dôraz na vykonanú prácu a materiály. Dnes sa hrdia referenciami z 8500 áut a dokonale sa im podarilo overiť produkty, s ktorými pracujú . Pilierom je značka SunTek, ktorá je celosvetovou špičkou. V roku 2012 však zaregistrovali vlastnú privátnu značku WinFol, do ktorej sú dodávané len exkluzívne americké produkty a len v tých najvyšších triedach.

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 896 referencií PRO
Autofólie ZUZI

Aplikujeme najmä ochranné fólie, bezpečnostné fólie a autofólie výhradne značky SunTek a našej…

Peter PEJA

1 98

Autofólie a reklamný polep

S firmou autofolie ZUZI som sa stretol už 5x a vďaka bohu, alebo bohužiaľ ma…

Adam M

1 62

Autofólie WinFol 15 ExTreme

Nad mieru spokojný

tomASX

1 85

Autofolie SunTek

- výber zo širokej palety odtieňov - dodržaný vopred dohodnutý termín - práca…

Autofólie ZUZI
4.9/5 896 hodnotení

Čítajte ďalej

Tri veci, ktoré vám ochránia auto pri ceste na dovolenke

Auto-moto:Leto v aute

Tri veci, ktoré vám ochránia auto pri ceste…


29.06.201842214

MarekAuto-moto

Sú americké autofólie naozaj americké, alebo ide o podvod?

Auto-moto:Doplnky pre auto

Sú americké autofólie naozaj americké, alebo…


06.04.201642214

MarekAuto-moto

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím