Leto so štvorkolesovým miláčikom

Auto-moto:Doplnky pre auto

Marek 13.08.201622104

Leto so štvorkolesovým miláčikom

Auto je počas leta nenahraditeľným sprievodcom za poznaním. Nie je však len dopravným prostriedkom, často je aj sprostredkovateľom pôžitku z jazdy a pýchou majiteľa. Preto sme pre vás pripravili autošpeciál, v ktorom sa dozviete, ako si auto opraviť, vylepšiť, alebo v prípade potreby efektne požičať.

Ochrana aj zmena vizáže v jednom balení

Autofólie sú najjednoduchšou cestou, ktorá sa stala veľmi obľúbenou na ochranu laku automobilu aj prípadne zmenu farebného dizajnu. Mať krásnu fóliu ale znamená venovať jej dostatok pozornosti. Článok Autofólie chránia, no vyžadujú ochranu hovorí práve o možnostiach, ktoré moderné fólie autu ponúkajú, ako aj o systéme kontroly a skorého odstraňovania problémov. Marek Urge zo spoločnosti CarboXX vysvetlí, prečo je servisný interval pri fóliách dôležitý a aké fólie sú dnes v ponuke. Ptrčítajte si aj článok Všetko, čo ste nevedeli o autofóliách! V ňom Pavol Preverčík zo spoločnosti Palpro predstavuje unikátnu samoregeneračnú fóliu, ktorá je absolútnou novinkou a umožňuje ochrániť auto od bežných škrabancov rovnako ako ostatné auto fólie, no zároveň má schopnosť zreparovať sa po poškodení len pomocou pôsobenia tepla. Dozviete sa aj o pravidlách lepenia tmavých fólií a zákonných obmedzeniach s nimi spojenými.

Kam za rýchlymi a praktickými úpravami?

Nie je to najšťastnejší deň, keď sa na aute niečo poškodí. Našťastie článok Technika SMART REPAIR. Rýchle oprava karosérie, diskov aj čalúnenia predstavuje unikátne technologické riešenia, vďaka ktorým máte možnosť opravy interiéru aj exteriéru automobilu rýchlo a bez optických zmien. „Okrem poškodení na karosérii umožňuje totiž  Smart Repair aj odstránenie fľakov, prepálenín, trhlín, škrabancov a predratých miest kože, textilu a plastov na väčšine miest interiéru,“ hovorí Martin Neumann. Leto je spojené aj s kabrioletmi viac ako ktorékoľvek iné obdobie roka. Preto sme pripravili sprievodcu v starostlivosti a pri oprave striech pre kabriolety. V článku Pri streche na kabrioletoch nepodceňujte pravidlo 12 stupňov hovorí Martin Varga cabrio.sk o tom, aká strecha poskytuje aké výhody a ako sa o ňu treba starať. Podáva aj návod, ako si ju opraviť svojpomocne, či s kým spolupracovať pri kompletnej výmene. Ak hľadáte náhradné diely, určite sa vám oplatí prečítať si článok Kvalitné súčiastky si vyžadujú kvalitných dodávateľov, kde Jakub Drgoň Regionálnej Mototechny hovorí o dôležitosti vyberať si spoľahlivé, originálne a najmä homologizované dielce pre váš automobil.

Leto bez starostí

Ak ste sa rozhodli mať auto nie na starosti, ale na čistý pôžitok, určite si prečítajte článok na tému Požičanie auta má v lete samé výhody! V ňom sa dozviete, na čo si dať pozor pri požičaní, ako je to s cenami aj možnosťami pristavenia vozidla. Peter Németh však ponúka aj lahôdku v podobe ponuky prenájmu historických vozidiel a vy tak môžete prežiť leto skutočne plné zážitkov nielen v modernom aute, ale aj v štýlovom vozidle a zakúsiť adrenalín a dobrodružstvo už len tým že naštartujete. Ak chcete, aby sa vám lepšie dýchalo aj počas horúčav, určite si prečítajte článok Vyčistite si auto ozónom. Bude sa vám ľahšie dýchať.  Martin Rác zo spoločnosti Mstar s.r.o v ňom ozrejmuje, že pre automobil je vhodné dvakrát za rok nechať prečistiť vnútorné okruhy vetracieho systému a ideálna je dezinfekcia ozónom. Ozón dokáže na prírodnej báze vydezinfikovať klimatizačný systém automobilu a zbaviť ho skrytej vlhkosti a mikroorganizmov.

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
Autofólie CarboXX

Ponúkame široké spektrum autofólii pre viac aj menej náročných zákazníkov V ponuke sú kvalitné…

(5/5) 16 referencií PRO
PALPRO

Už viac ako 10 rokov sa zaoberáme autodiagnostikou, predajom a montážou rôznych auto doplnkov ako…

(0/5) 3 referencií
Beauty Car…

Beauty Car Bratislava sa zaoberá opravou menších poškodení exteréru a interiéru vozidiel. V ponuke…

(3.9/5) 2 referencií
Cabrio.SK

Opravám striech kabrioletov sa venujeme už viac ako 5 rokov. Naša firma vznikla odčlenením týchto…

(5/5) 2 referencií
Regionálna…

Maloobchod a veľkoobchod s auto-moto náhradnýi dielmi, doplnkami, príslušenstvom, náradím a…

(4.6/5) 38 referencií
Svenscar

Autopožičovňa Bratislava Autopožičovňa Svenscar pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000 a poskytuje…

(5/5) 7 referencií
Mstar

Mstar je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím