Leto je na tepovanie auta najlepšie obdobie

Auto-moto

Marek 09.06.201526685

Leto je na tepovanie auta najlepšie obdobie

Dovolenky, výlety a čisté auto patria akosi k sebe. Leto je veľmi vhodným ročným obdobím na komplexné vyčistenie auta. Odstránite prach, pele aj špinu a interiér vďaka vyšším teplotám veľmi rýchlo vyschne. Spoločnosť EASYTEP vyčistí komplexne auto a za dve hodiny s ním môžete odchádzať.

Komplexné čistenie

Povysávať a umyť auto je základná hygiena, ale aspoň raz za rok si naše autíčko určite zaslúži komplexnú starostlivosť. „Vyčistíme všetky textílie od sedadiel, cez koberčeky až po tapacírovanú strechu. Auto sa zmení vizážou doslova na nové,“ hovorí o kvalitách tepovania Erik Treiter zo spoločnosti EASYTEP.

Stačí voda a elektrina

S autom nemusíte nikam chodiť, Erik Treiter  príde za vami. Priamo do vašej garáže. Jediné čo potrebuje je prívod elektrickej energie a niekoľko litrov vody. Ak nemáte prístup k týmto dvom zdrojom, v rámci služby môžete využiť aj odvoz a dovoz vášho automobilu, alebo s ním prísť priamo na Manesovo Námestie 1231/4 v Bratislave.

Čistiť sa dá všetko

Poťahy v aute sú kvalitnejšie ako často na sedačkách v obývačke, hodnotí zo skúsenosti Erik Treiter preto hovorí, že pravidelným tepovaním auta sa dá udržať hodnota auta, čistota interiéru aj veľmi príjemné a zdravé prostredie počas cestovania. Tepovaním sa totiž odstráni nielen povrchová špina, ale aj prach, pele a plesne. Mať čisté auto nie je len o kráse, ale aj o zdraví. Cestujte toto leto na dovolenky v zdravšom aute.

Žiadne obmedzovanie

Tepovať auto sa dá počas zimy, no počas leta je to prirodzene výhodnejšie. Erik Treiter  hovorí, že stačí maximálne dve hodiny na celú tepovaciu prácu aj vyschnutie. Počas leta netreba ani sušiť kúrením, vetraním, auto sa prirodzene a rýchlo vysuší. Leto je preto najvodnejší čas na tepovanie. Využite slnečné a horúce dni. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 12 referencií
EASYTEP

Naša firma poskytuje tepovanie sedačiek,matracov,kobercov,stoličiek a áut v Bratislave a v jej…

zariadim.sk

17 791

tepovanie kobercov a kresiel

So spoločnosťou Easytep pána Treitera máme dlhodobo dobrú skúsenosť. Rýchlo,…

Marian Mag

1 1502

tepovanie auta

Som mimoriadne spokojny! Kvalitna práca, dobra cena. Mozem len odporučat. …

Tepovanie kancelárií

Úroveň komunikácie bola nad naše očakávania. Tepovanie cca 50m2 +8x kreslá,…

EASYTEP
5/5 12 hodnotení

Čítajte ďalej

Spravte z tepovania pravidlo. Kvôli zdraviu aj estetike!

Dom a byt

Spravte z tepovania pravidlo. Kvôli zdraviu…


06.05.201526685

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím