Kvalitné súčiastky si vyžadujú kvalitných dodávateľov

Auto-moto:Doplnky pre auto

Marek 12.08.201517997

Kvalitné súčiastky si vyžadujú kvalitných dodávateľov

Spoločnosť Regionálna Mototechna si dala záväzok poskytovať kvalitné súčiastky, mazivá aj kozmetiku od renomovaných výrobcov za výhodné ceny. S touto ideou plánujú rozširovanie aj kvalitný internetový obchod. Pre servisy aj malých odberateľov tak vedia zaručiť kvalitné náhradné diely.

Rýchlosť dodávok

Rýchlosť dodávok dielov je pri automobiloch jednou z hlavných rozhodnutí, ktoré určujú, kde nakúpiť. Dobre to vie aj Jakub Drgoň Regionálnej Mototechny. Preto majú až 90% komponentov skladom a robia bezplatnú dodávku v Bratislave a okolí. Prioritne raz týždenne, no vedia vyjsť v ústrety aj konkrétnym požiadavkám zákazníka. Nakúpiť kvalitný sortiment je možné aj v kamennej predajni v Pezinku a sieť plánujú rozširovať postupne aj do iných miest a oblastí Slovenska.

Diely so zárukou kvality

Riadiť sa pri výbere náhradných dielov iba cenou, nie je pri autosúčiastkách najbezpečnejšie. Jakub Drgoň preto upozorňuje, že je dôležité dbať na ich kvalitu a staviť na overených výrobcov. Preto ponúkajú kvalitné značky, pri ktorých sa snažia držať čo najnižšie ceny. Všetok tovar je však originálny, čím sa zaručuje dobrá životnosť a spoľahlivosť.

Priamo od dodávateľov

Hlavnou ideou bolo dodávať na Slovensko kvalitu za dobré ceny, preto si Regionálna Mototechna vytvorila priamu dodávateľskú sieť s výrobcami, alebo výhradnými distributérmi a tým vie dávať na produkty dobrú cenu. „Odoberáme priamo od výrobcov. Máme značkové komponenty Hella, oleje Gulf, či švajčiarsku autokozmetiku. Zároveň pri väčších objednávkach pre servisy vieme poskytnúť aj ešte výhodnejšie ceny,“ hovorí Jakub Drgoň.

Súčiastky bez strachu a so zárukou

Pri nákupe v Regionálnej Mototechne máte istotu, že všetky súčiastky sú certifikované a homologizované podľa Európskych noriem. „Kvalita je pre nás prvoradá, pri objednávke dielov u nás má či už kamión, autobus alebo osobné auto istotu, že dostávame diely, ktoré sú pripravené na európske cesty a nebude mať žiadne problémy pri technickej, či policajnej kontrole,“ hovorí Jakub Drgoň. Kvalitný a spoľahlivý dodávateľ, na ktorého sa môžete spoľahnúť, je preto rovnako dôležitý ako samotné náhradné diely. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 2 referencií
Regionálna…

Maloobchod a veľkoobchod s auto-moto náhradnýi dielmi, doplnkami, príslušenstvom, náradím a…

Jano m

1 522

Stierače na offRoad

Super stierače za vynikajúcu cenu. Kúpil som stierače na Jeep, kde mi…

Milan Bednár

1 2374

Kúpa Gurtne

Dobrá cena a gurtne boli skladom

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím