Autofólie chránia, no vyžadujú ochranu

Auto-moto:Doplnky pre auto

Marek 11.08.201516390

Autofólie chránia, no vyžadujú ochranu

Pomocou fólie je možné zmeniť vizáž auta na počkanie. Od bežných ochranných fólií, cez zatmavenie svetiel až po plyšové, brúsené, či 3D fólie je možné meniť vizáž auta na počkanie. Aj kvalitné fólie si však žiadajú kontrolu a pozornosť, inak o svoju pýchu prídete.

Fólie podľa želania

Hlavnou ideou Marek Urgeho z firmy CarboXX bolo priniesť autofólie, ktorými vyhovie každému zákazníkovi. Okrem klasických typov tak prináša aj brúsené povrchy, včelí plást, semiš, chróm a mnoho ďalších samozrejmosťou je farebná fólia aj vzor na mieru, či imitácie kože.  „Máme k dispozícii obrovské lesklé metalické, matné metalické, karbóny rôznych farieb, brúsené kovy, všemožné druhy kože, a množstvo iných štruktúr, ktoré je len ťažko opísať a stále pribúdajú nové, hovorí Marek Urge. Krásna fólia je však len začiatok aj o ňu sa treba starať, ak má dlho vydržať.

Pravidelná kontrola je základom záruky

Po aplikácii fólie je potrebné sa vrátiť po dvoch týždňoch na kontrolu. Následne po troch, štyroch a o dva mesiace. Takýto interval podľa Mareka Urgeho zaručí, že malé odlepenia, alebo nestálosť fólie sa môže okamžite zachytiť a opraviť. Je to pre neho aj predpoklad na získanie záruky. Kto totiž prehliadku zanedbá a po pol roku príde z odlepenou fóliou, môže sa hnevať akurát tak na seba. Žiadna technológia nie je stopercentná a preto sa dôsledná kontrola v začiatkoch po aplikácii určite oplatí.

Obzerajte sa po skúsenostiach a referenciách

Aj kvalitnú autofóliu môže pokaziť neodborná aplikácia. Preto je rozhodujúce pozrieť sa na konečné diela, ktoré vychádzajú zo servisu. Preklepnúť si referencie a vybrať si robotu, ktorá sa vám páči. Máte tak istotu, že budete spokojní aj s vlastným polepom.

Životnosť fólie je rôznorodá

Záleží od kvality, ale aj starostlivosti o fóliu. Je to podobné ako s lakom, záleží od garážovania auta aj toho, kde sa s autom jazdí. Preto je životnosť fólie v rozmedzí 2 – 10 rokov. Starostlivosť preto môže životnosť polepu predĺžiť až niekoľkonásobne.

Full servis na mieru

V servise CarboXX sa zameriavajú na full servis v oblasti autofólií. Auto na inštaláciu pripravia vyčistia a zabezpečia samotnú realizáciu, ktorá zaberie 3 – 4 dni. Rovnako po inštalácii poskytujú automobilu ideálne podmienky na uchytenie fólie, aby automobil neprišiel do kontaktu s vlhkosťou. Auto tak dostanete v stopercentnej kvalite, už stačí iba odsledovať servisný interval a z času na čas venovať fólii pozornosť a opraviť malé nezrovnalosti, kým sa prejavia väčšie chyby, ktoré sa už nedajú odstrániť.

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 5 referencií
Autofólie CarboXX

Ponúkame široké spektrum autofólii pre viac aj menej náročných zákazníkov V ponuke sú kvalitné…

igorS

1 329

Žltá Seat Ibiza CUPRA

Dobry den pracu hodnotim kladne s odporucanim aj pre dalsich zakaznikov…

Biela fólia diamond white

Som maximálne spokojný. Výsledok je nad moje očakávania. Práca, komunikácia aj…

Nickie

1 401

Modry VW GOLF5

s vysledkom som veelmi spokojna, auto pekne nalepene, folia pekne drzi na aute,…

Autofólie CarboXX
5/5 5 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím