Ako odstrániť bodky po kamienkoch na kapote?

Auto-moto

Marek 27.10.201567453

Ako odstrániť bodky po kamienkoch na kapote?

Stretol sa s tým už každý motorista. Môžete si na auto dávať akokoľvek pozor, stačí pár tisíc kilometrov na slovenských cestách a do laku sa zahryznú bodky. Odletujúcich kamienkov bude s príchodom zimy čoraz viac. Ak chcete mať kapotu ako novú, pomôže prelakovanie.

Kvalitné prestriekanie nevidieť

Mnoho motoristov sa obáva, že pri prestriekaní dielov na automobile už nebude farba ladiť so zvyškom. Či už potrebujete prestriekať po nehode niektorý z dielov, alebo po zime vylepšiť facelift auta, v kvalitnej dielni vždy namiešajú farbu takú, aby sedela so zvyškom. „Kľúčom je originálne číslo farby. Aj z neho však miešame niekoľko odtieňov do vzorkovníka, ktorý porovnávame priamo so zvyškom auta. Farba sa totiž mení pôsobením času, poveternostných podmienok aj slnka. Vždy vieme namiešať odtieň farby na striekaný diel tak, aby bol rovnaký ako je zvyšok auta. Veď iba vtedy má striekanie zmysel,“ hovorí Martin Rác zo spoločnosti Mstar.

Fixky nie sú alternatíva

Zakryť bodky na kapote môžeme aj rôznymi perami, ceruzkami, či príručnými sadami. Ako však hovorí Martin RácMstar, je to riešenie, ktoré bude vždy vidieť. Zamedzí vznikaniu hrdze, ale nakoniec bude aj tak potrebné prelakovanie. Pritom nejde o žiadnu drahú investíciu. Komplexné prestriekanie kapoty po následkoch odrazených kamienkov stojí približne 100 eur. Záleží od veľkosti kapoty, či striekate malý Fiat 500, alebo BMW 7. Každopádne však nejde o extrému záťaž a už nemusíte riešiť riadne alternatívne riešenia.

Po nehode ako nové

Najviac žiadostí zo strany klientov o prestriekanie je prirodzene po nehodách. Všetkých, ktorým sa podarilo poškodiť auto však poteší dobrou správou Martin Rác. „Prakticky nie je na aute nič, čo by sa nedalo zreparovať a prestriekať. Akýkoľvek diel môže aj po ťukanci, či poškriabaní vyzerať ako novy. Vždy diel zdemontujeme, vytmelíme upravíme a prestriekame presne podľa farby auta. Tak vo výslednom efekte bude diela taký, ako pred nehodou.“

Mstar je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou v službách z oblasti autoservisu. Vďaka skúsenostiam, poctivému prístupu k práci a profesionálnej technike sme získali stovky spokojných zákazníkov, medzi ktorými radi privítame aj vás. V prípade záujmu o naše služby nás jednoducho kontaktujte, a spravíme pre vašu spokojnosť maximum. 

Komentáre Disqus.
(5/5) 7 referencií
Mstar

Mstar je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti…

DaniiL

1 1830

Prelakovanie štvorkolky

Velmi dobre a rychlo vykonana praca.Spokojnost maximalna!

Mato444

1 1836

Striekanie auta Total Dipom

Som velmi spokojny so vsetkymi sluzbami. Dakujem za kvalitne odvedenu robotu…

Don Nikman

1 1725

Prelakovanie BMW

Perfektná spolupráca určite prídem znova ak budem mať problémy z lakom alebo by…

Mstar
5/5 7 hodnotení

Čítajte ďalej

Základné pravidlá starostlivosti o auto počas zimy

Auto-moto

Základné pravidlá starostlivosti o auto…


28.01.201667453

MarekAuto-moto

Gumový náter na auto lepší ako fólia

Auto-moto:Doplnky pre auto

Gumový náter na auto lepší ako fólia


11.08.201567453

MarekAuto-moto

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím