Gumový náter na auto lepší ako fólia

Auto-moto:Doplnky pre auto

Marek 11.08.201533564

Gumový náter na auto lepší ako fólia

Zmenu farby, alebo ochranu laku už nemusíte riešiť len polepom. Alternatívou k fóliám na automobily je syntetický gumený náter – TOTAL DIP s výhodami fólie, lepšou priľnavosťou, odstrániteľnosťou aj cenou.

Oblečte auto do gumy

Ak ste niekedy premýšľali o fólii na auto, môžete využiť ešte zaujímavejšiu alternatívu v podobe gumového nástreku Total Dip. Ide o viacúčelový syntetický gumový náter s vysokou flexibilitou (až 400%), ktorý sa dá jednoducho nanášať na vopred očistený a odmastený povrch. Rovnako jednoducho sa dá odstrániť. „Okrem ochrany proti korózii a vplyvom počasia ponúka výborné protisklzové a elektroizolačné vlastnosti,“ hovorí o výhodách tohto riešenia Martin Rác zo spoločnosti Mstar s.r.o.

Extrémne odolná

Výhodou ochranného náteru je komplexná ochrana laku pred poveternostnými vplyvmi. „Odoláva teplotám od -34°C do 93°C, vďaka čomu ostáva pružný a nezačne sa trhať a praskať ani v extrémnych podmienkach,“ dodáva Martin Rác. Navyše sa dá miešať v rôznych odtieňoch, takže máte auto podľa predstáv, alebo sa aplikuje číra, neviditeľná vrstva, ktorá ešte zvýrazní krásu pôvodného laku.

Na interiér aj do exteriéru

Výhodou gumeného náteru je možnosť aplikovať ho všade, aj do tých najmenších škáročiek. Guma sa totiž nanáša striekaním, natieraním, alebo namáčaním predmetu, čím sa vytvorí súvislá vrstva. Total Dip nachádza množstvo využití ako v interiéri, tak aj v exteriéri. „Je priľnavý na kov, drevo, sklo, textil, plasty, gumu a betón,“ hovorí o mnohostrannosti použitia Martin Rác.Pritom cenovo je nástrek auta o neičo lacnejší ako v prípade celopolepu fóliou.

Bezproblémové odstraňovanie aj viacnásobné lakovanie

Výhodou gumy Total Dip je možnosť aplikovať dvoch až troch náterov zmeny farby bez nutnosti odstrániť starý náter. Napriek tomu ak sa rozhodnete nástrek odstrániť, ide to jednoducho, ľahko a bez poškodenia laku. Ten po odstránení gumy je ako nový, bol totiž zakonzervovaný. Pri dostatočnom počte vrstiev je možné Total Dip dokonca stiahnuť v jednom kuse. Total Dip nezanecháva na podklade žiadne stopy, žiadne škvrny alebo lepidlo ako fólie. V prípade poškodenia je možné prestriekať len poškodenú časť.

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 7 referencií
Mstar

Mstar je firma rodinného charakteru, ktorá si zakladá na dlhoročnej tradícii v oblasti…

DaniiL

1 1836

Prelakovanie štvorkolky

Velmi dobre a rychlo vykonana praca.Spokojnost maximalna!

Jan Smrek

1 4139

OŠETRENIE A OŽIVENIE LAKU

Po nešťastnom domácom leštení mi zostali na karosérií hologramy, k tomu mnoho…

Umytie vozidla

Kompletné umytie vozidla zvonku aj z vnútra.

Mstar
5/5 7 hodnotení

Čítajte ďalej

Základné pravidlá starostlivosti o auto počas zimy

Auto-moto

Základné pravidlá starostlivosti o auto…


28.01.201633564

MarekAuto-moto

Ako odstrániť bodky po kamienkoch na kapote?

Auto-moto

Ako odstrániť bodky po kamienkoch na kapote?


27.10.201533564

MarekAuto-moto

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím