Zmeňte imidž vášho auta a ochráňte ho zároveň

Auto-moto

Marek 21.09.20199007

Zmeňte imidž vášho auta a ochráňte ho zároveň

Auto je pre každého muža potešením, miláčikom, hoby aj radosťou zároveň. Záleží nielen na jeho kráse, ale aj dobrej ochrane. Každé poškodenie laku alebo ťukanec od kamienka zabolia. Pritom ochrániť lak aj vytuningovať interiér auta, aby bol oslnivý je skutočne jednoduché.

Ochrana laku pred kamienkami

Problémom našich ciest je, že auto nevydrží dlho nepoškodené ani tomu najlepšiemu vodičovi. O čom hovoríme? O odletujúcich kamienkoch. Tých je na ceste množstvo a stačí niekoľko tisíc najazdených kilometrov a zrazu žalostne pozriete na prednú kapotu auta. To, čo uvidíte nebudú len mušky, ale poškodenie laku, malé krátery spôsobené  odletujúcimi kamienkami.

„Mnoho vodičov si myslí, že to je súčasť jazdy, že sa tomu nedá zabrániť. Ale to je omyl. Stačí využiť transparentné ochranné fólie, ktoré ani nespoznáte na karosérii, ale spoľahlivo ochránia lak od lietajúcich kamienkov. Vďaka tomu ostane nepoškodený,“ hovorí Branislav Valach z Autofólie Bratislava.

Môžete jednoducho zmeniť dizajn

Autofólie môžete použiť aj ako carwrap, teda na zmenu dizajnu vozidla. Ochranné prvky ostanú zachované, ale viete si auto doslova „premaľovať“ fóliou. Toto oceníte hlavne vtedy, ak chcete dodať svojmu autu nový, individuálny a originálny dizajn. Pomocou fólie môžete zmeniť farebne časti jeho karosérie. Prípadne ak ste si kúpili kvalitné auto z druhej ruky, ale nevyhovuje vám farba, stačí fólia a z jeho pôvodného odtieňa nezostane viditeľné nič. Môžete mať farbu aj vzor, aký si vyberiete. A to je len ďalší z benefitov autofólií. Viac o prínosoch fólií carwrap sa dočítate tu.

Individuálny interiér

Nech už si objednáte akékoľvek poťahy, vždy pôjde o sériovo vyrábané kusy, ktoré má niekto iný a vaše auto tak už nemá punc originality. Možno ste kúpili jazdenku, kde už poťahy nie sú práve v najlepšom stave. V oboch prípadoch si môžete interiér auta zmeniť na nepoznanie. Vďaka spoločnosti MAD si dokážete navrhnúť poťahy na mieru. Tak, aby boli originálne a pritom z najlepšieho materiálu. Môžete mať skutočné individuálne prevedenie podľa vašich predstáv. Stačí si pozrieť ponuku poťahov Individual a okamžite pochopíte, že toto sú poťahy, ktoré dokonale zapadnú aj do vášho auta.

„Poťahy Individual  v sebe spájajú moderný dizajn, kvalitné materiály, dlhú výdrž, detailné vypracovanie a samozrejme okrem katalógového prevedenia aj dizajn na mieru,“ dodáva Branislav Valach z Autofólie Bratislava.

Vaše auto môžete vylepšiť v Autofólie Bratislava. Poťahy, ochranné transparentné fólie na lak, farebné fólie aj tmavé fólie na sklá, ako aj poťahy Individual nájdete na jednej novej adrese Beňadická 5 v Bratislave. Zastavte sa, ak chcete vynoviť alebo osviežiť a ochrániť svoje auto.

Pre ochranné autofólie kliknite tu.                       Pre poťahy Individual kliknite tu.

 

 

Komentáre Disqus.
(5/5) 89 referencií PRO
Autofólie Bratislava

AB spoločnosť Autofólie Bratislava je spoľahlivým partnerom, ktorý používa materiál od popredných…

T.M

1 73

NAJVÝKONNEJŠIE AUTOFÓLIE WINFOL…

NEMÁM ŽIADNE VÝHRADY ! 👌 S montážou autofólií som bola veľmi spokojná. Boli…

Car wrap

Odporúčam :-) zatial spokojnosť

AUTOFÓLIE PRE VYTVORENIE SÚKROMIA

Veľká spokojnosť, páni odviedli peknú prácu, poradili mi pri výbere fólií.…

Autofólie Bratislava
5/5 89 hodnotení

Čítajte ďalej

S okennými fóliami dokážete zabrániť prehrievaniu interiéru a zároveň ochránite vašu prevádzku

Služby pre firmu

S okennými fóliami dokážete zabrániť…


15.11.20239007

DomiSlužby pre firmu

Najlepšie autofólie v Bratislave majú nový web!

Auto-moto

Najlepšie autofólie v Bratislave majú nový…


12.03.20219007

IvanaDAuto-moto

Pripravte svoje auto aj bývanie na príchod leta. Potrebovať budete túto fóliu!

Auto-moto

Pripravte svoje auto aj bývanie na príchod…


25.02.20199007

MarekAuto-moto

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím