Technika SMART REPAIR. Rýchle oprava karosérie, diskov aj čalúnenia!

Auto-moto:Doplnky pre auto

Marek 11.08.201523298

Technika SMART REPAIR. Rýchle oprava karosérie, diskov aj čalúnenia!

Spoľahlivá a účinná technológia na odstraňovanie drobnejších poškodení na automobile šetrí čas aj peniaze. SMART REPAIR je moderný prístup k popravám automobilov, ktorý mnohým motoristom vrátil auto ako nové.

O čom SMART REPAIR je?

Ide o vysoko sofistikovanú technológiu, ktorá dokáže poškodenia na vozidle odstrániť kvalitne, rýchlo a lacno. Bez ohľadu na to, či je použitá na vyriešenie poškodenia v interiéri, alebo na karosérii. „Metóda opravy je cenovo výhodnejšia o viac než 65% a jej dĺžka podstatne kratšia než pri bežnej metóde opravy,“ hovorí o technike Ing. Martin Neumann z Beauty Car Bratislava. Hoci je SMART REPAIR spoľahlivá a účinná, nie je možné ňou odstrániť všetky poškodenia. Preto je pred renováciou potrebná obhliadka samotného vozidla. Dokáže toho však omnoho viac, ako iba opravu jemných vrypov do laku od kamienkov na ceste.

Poškodenia karosérie

Beauty Car Bratislava používajú modernú technológiu lakovania vozidiel Smart Repair práve na poškodenia karosérie s možnosťou opravy bez demontáže a lakovania celého dielu. To znamená úsporu čas, objem použitých materiálov, poškodenie je opraviť behom jedného dňa. Lakovanie pritom ostáva 100% kvalitné. Miesto poškodenia karosérie následne voľným okom nespoznáte.

Medzi výhody rýchleho lakovania patrí:

- kvalitná technológia opravy so zárukou
– ušetrite až 65% oproti bežnej oprave
– oprava poškodenia karosérie za jeden deň
– oprava bez demontáže a lakovania celého dielu

Na čalúnenie aj disky

Okrem poškodení na karosérii umožňuje Smart Repair aj odstránenie fľakov, prepálenín, trhlín, škrabancov a predratých miest kože, textilu a plastov na väčšine miest interiéru. „V závislosti od veľkosti poškodenia sa opravuje bodovo a príslušné miesto sa tak prispôsobí neporušenému okoliu, pomocou technológie Smart Repair je takýmto spôsobom možné zreparovať aj poškodenia diskov,“ hovorí Martin Neumann.

Odstránenie preliačenín bez lakovania

Preliačeniny na karosérii sú častým problémom. Mnohé sa však dajú rýchlo a cenovo výhodne odstrániť preliačeniny pomocou techniky PDR, ktorú popri Smart Repar v Beauty Car Bratislava používajú. V tomto prípade ide o vyťahovanie a vytláčanie za studena bez porušenia laku. Nie je potrebné gitovanie, alebo lakovanie a vozidlo si tak zachová svoju pôvodnú hodnotu. Takáto oprava sa hodí najmä po poškodení karosérie ľadovcom alebo drobné poškodenia pri parkovaní. Limitujúcimi faktormi pri oprave preliačin je iba flexibilita laku a ostrosť preliačiny. V niektorých prípadoch sa dajú odstrániť aj veľké preliačiny, pokiaľ povrch nie je pokrčený. Extrémne ostré preliačeniny sa dajú tiež odstrániť, avšak v tomto prípade prestriekanie môže byť nevyhnutné. Prevratné technológie dnes dokážu opraviť auto takmer na nepoznanie od nepoškodeného originálu.

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 3 referencií
Beauty Car…

Beauty Car Bratislava sa zaoberá opravou menších poškodení exteréru a interiéru vozidiel. V ponuke…

BMW 530d

Lakovanie pravého zadného blatníka

Bodové prelakovanie poškodeného…

Rýchle bodové prelakovanie poškodeného predného nárazníka vozidla Hyundai Coupe

Oprava kože Mercedese CLS 6,3 AMG

Pred a po oprave kože na Mercedese CLS 6,3 AMG

Beauty Car…
0/5 3 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím