Požičanie auta má v lete samé výhody!

Auto-moto:Doplnky pre auto

Marek 11.08.201528997

Požičanie auta má v lete samé výhody!

Chcete vyraziť s rodinou za zážitkami, spoznať krásy Slovenka, alebo zakúsiť more na vlastnú päsť? To všetko môžete vďaka požičanému automobilu, čo vás vyjde zlomok ceny, oproti jeho samotnej kúpe. Pritom ho možno skutočne potrebujete len na pár týždňov v roku. Čoraz viac dovolenkárov preto fandí rodinným výletom s požičaným automobilom.

Kvalitné autá za dobré ceny

S požičaným automobilom si môžete užiť luxus pohodlia cestovať podľa vlastných predstáv, nemusíte sa prispôsobovať autobusom a vlakom. „Približne 80% zákazníkov tvoria Slováci žijúci dlhodobo za hranicami, ktorí chodia domov tráviť dovolenku. Samozrejme je aj mnoho zákazníkov, ktorí si auto požičajú na pár dní v roku, kvôli ktorým si ho rozhodne nemusia kupovať,“ hovorí Peter Németh zo spoločnosti Svenscar, ktorá zabezpečuje požičiavanie automobilov už o 18 eur na deň. Letné zážitky sú tak dostupné skutočne pre každého. Ešte výhodnejšie požičiavanie zaistí VIP karta, ktorú dostane klient po viacnásobnom požičaní. Zľavy sú lákavých 5 – 15%.

Pristavenie zdarma

V rámci Bratislavy a okolí je možné auto pristaviť bezplatne kdekoľvek a rovnako ho napríklad odovzdať na stanici, alebo letisku. Takýto servis autopožičovne je nesmierne zaujímavý najmä v prípade, že sa nemusíte starať o dovoz z letiska taxíkom, či autobusom, čaká vás pripravené auto. Navyše s plnou nádržou. Jazdiť na aute môžete bez obmedzenia kilometrov. Zo Slovenka, alebo zo zahraničia si stačí auto dopredu rezervovať pomocou jednoduchého rezervačného formulára.

Vybavenie zvážte dopredu

Pred tým, ako si požičiate automobil, je vhodné si overiť, či má všetky parametre, ktoré počas ciest budete vyžadovať. Počas tropických dní je automobil bez klimatizácie viac trápením, ako užívaním si jazdy. „Klienti majú vo všetkých autách klimatizáciu aj ovládanie okien. Výbava sa líši aj od konkrétneho typu, možnosť je aj doobjednať si navigáciu za 2 eurá na deň, alebo stropný nosič, príves, či nosič na lyže,“ hovorí o ponuke Peter Németh . Pre požičanie auta sa preto rozhodnite až vtedy, keď budete vedieť na čo ho budete počas požičania využívať.

Ochrana pred nehodou

Nešťastie na cestách je denno – dennou rutinou. Pre prípad kolízie sa obvykle vyberá vratný depozit, no zároveň je automobil krytý havarijným poistením s 5% spoluúčasťou v prípade viny vodiča. Ak za nehodu bude vinný iný vodič, spoluúčasť je nulová. Práve poistné krytie je dôležitým prvkom pri prenájme vozidla a v spoločnosti Svenscar je už započítané v cene požičania auta.

Unikátny zážitok

Autopožičovňa Bratislava vám ponúka aj zaujímavé zážitkové požičanei auta. Ide o ponuku historických vozidiel Škoda 1000MB Deluxe, Škoda Felicia Cabriolet, Renault 4CV, pre rôzne príležitosti - nostalgické výlety, svadbu, reklamu, film, fotografovanie, firemné, rodinné akcie a podobne. Zážitok zo šoférovania veterána môže byť samotnou súčasťou letného dobrodružstva.  

 

Autopožičovňa Svenscar pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000 a poskytuje služby v tejto oblasti: prenájom motorových vozidiel, požičovňa prívesných vozíkov, prenájom historických vozidiel a operatívny leasing motorových vozidiel (dlhodobý prenájom automobilov).

Komentáre Disqus.
(4.6/5) 38 referencií
Svenscar

Autopožičovňa Bratislava Autopožičovňa Svenscar pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000 a poskytuje…

Autopožičovňa Bratislava Svenscar

Prenajom auta Skoda Octavia TDI 77kW

lilis

2 1052

Prenajom vozidla

Prenajom vozidla Seat Ibiza ST

Prenajom privesneho vozika

Pozicanie privesu s plachtou

Svenscar
4.6/5 38 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím