Pri výbere autoškoly zvažujte viacero faktorov

Auto-moto:Kam do autoškoly ?

Pri výbere autoškoly zvažujte viacero faktorov

Marek


Autoškôl na trhu je mnoho. Všetky končia kurz skúškami na udelenie vodičského preukazu. Pred jeho získaním je potrebné zohľadniť mnoho faktorov, aby ste s vybranou autoškolou boli spokojní. Dôležité je vybrať si to, čo vám najviac bude vyhovovať. Pýtajte sa vopred Pri výbere správnej autoškoly je potrebné klásť správne otázky. „Klient by mal vedieť, čo daná autoškola ponúka v cene kurzu, či cena zahŕňa napr. aj učebné materiály, prípadne iné služby navyše“ hovorí Ing. Vladimír Dávid z autoškoly Fortunka. Rozhodujúci môže byť aj termín začiatku kurzu. „U nás nemusíte čakať kým sa naplní kurz! Kurzy otvárame aj pri malom počte žiakov, pri výučbe tak môžeme zabezpečiť individuálny prístup ku každému žiakovi,“ dopĺňa Vladimír Dávid. Ďalšou výhodou je možnosť absolvovať kurz prvej pomoci priamo v autoškole. Rozhodujú aj jazdy Počas praktickej časti výučby je potrebné pripraviť sa na individuálnu jazdu najprv s minimálnou a neskôr priemernou intenzitou cestnej premávky. V priebehu jednotlivých jázd sa postupne žiak zdokonaľuje vo vedení motorového vozidla tak, aby po ukončení praktickej časti výučby mohol samostatne a hlavne bezpečne viesť motorové vozidlo a byť súčasťou cestnej premávky. Autoškola Fortunka ponúka ako jedna z mála autoškôl pre svojich žiakov okrem dlhoročných skúsenosti,  nového výcvikového vozidla a klimatizovanej učebne aj kondičnú jazdu pred skúškami zadarmo. Bežná cena kondičnej jazdy pre žiakov autoškoly je pritom 23 eur. Možnosť začatia a skončenia jazdy na zvolenom mieste Autoškola Fortunka pre svojich žiakov pripravila aj zaujímavý bonus. Počas praktických jázd je možné jazdu začať na zvolenom mieste podľa želania klienta a skončiť je možné takmer vždy presne tam, kde to klientovi najviac vyhovuje. „Aj takýmto ústretovým krokom chceme presvedčiť našich klientov o kvalite našich služieb a pomôcť im vybrať si tú správnu autoškolu,“ hovorí Vladimír Dávid.

16.03.201510231
V autoškole si nesadajte do auta s „nervákom“!

Auto-moto:Kam do autoškoly ?

V autoškole si nesadajte do auta s „nervákom“!

Marek


Dobre šoférovať sa naučíte len s pokojným, rozvážnym a spoľahlivým inštruktorom. S niekým, kto bude pri jazde nervóznejší ako samotný žiak, nie je dobré sadať ani do auta. Nielenže žiak môže získať mnoho zlých návykov, ale šoférovanie sa mu nikdy nestane koníčkom. Preto  inštruktorka Katarína Baňovičová vždy staví na prístup pokojný, vďaka čomu jej klienti skúšky zvládajú s prehľadom a šoférovanie si obľúbia. Krik nič nevyrieši Nie v jednej autoškole inštruktor na žiaka kričí, je nervózny a netrpezlivý. Katarína Baňovičová vždy tvrdila, že každá situácia sa dá vyriešiť, ale treba k nej pristupovať s pokojom, rozvahou a chladnou hlavou. To je princíp, ktorého sa drží nielen ako inštruktorka. Vštepuje ho pri praktickej výučbe aj žiakom. Na cesty tak idú pripravení zvládnuť križovatky bez zmätkovania, stresu a aj na cestách sú vyrovnanejšími.   Spýtajte sa na referencie autoškôl Cena by nemala byť prioritou. Najmä preto, že obvykle tá najnižšia prináša aj nečakané poplatky, či doplatky počas kurzu. „Moja autoškola je známa individuálnym a pokojným prístupom. Vďaka referenciám preto ku mne chodia ďalší klienti, ktorí majú istotu, že aj keď sa necítia za volantom isto, nebude im nikto nadávať a stresovať ich,“ hovorí Katarína Baňovičová. Jej systém výučby je založený na praktickosti, ale vynikajúco je vybavená aj po technickej stránke. V rámci Modry majú autá v najlepšej výbave. Kvalitný vozový park totiž nie je len vecou prestíže.   Na dobrých autách sa naučíte viac Pri moderných autách v autoškole nejde len o komfort. Katarína Baňovičová hovorí, že žiaci sa naučia pracovať so súčasnou technikou a ak si sadnú do staršieho vozidla, prechod zvládnu rýchlejšie, ako keď sa učia na staršom type. Pozor na automaty v autoškole Ak si žiak chce uľahčiť výučbu a učí sa na vozidle s automatickou prevodovkou, zákon to umožňuje. Problém nastáva v reálnej praxi. Takýto absolvent autoškoly dostáva vodičský preukaz len na šoférovanie automobilov s automatickou prevodovkou. To môže byť pri ich súčasnom rozšírení stále dosť veľký hendikep, ak nie doma, tak minimálne v zamestnaní. Naopak, ak sa človek učí na manuálnej prevodovke, môže šoférovať automobily s akýmkoľvek typom prevodovky. 

16.03.20159402

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Osviežte si auto na leto!

Auto-moto:Leto v aute

Osviežte si auto na leto!

Marek Auto-moto


Dlhé roky na trhu a flexibilita vo vzťahu ku klientovi. To sú dva základné fundamenty, na ktorých si  zakladá AUTOŠKOLA JUNIOR, ktorej vznik sa datuje už od roku 1992. Majiteľom je Mgr. Ivan RAKOCZA, LL.M, ktorý jednou vetou zhodnotil pôsobenie autoškoly, že kvalitu preveril čas a viac ako 8 000 spokojných absolventov, dnes už skúsených vodičov. Overte si dĺžku pôsobenia Mať autoškolu je zodpovednosť, človek to nemôže brať len ako biznis, ale  v prvom rade sa musí zamerať na frekventanta, z ktorého v pomerne krátkom časovom úseku asi dvoch mesiacov musí  vychovať solídneho vodiča, ktorý si bude uvedomovať, akú získal zbraň, ako ju má používať tak ,aby neboli ohrozovaní ostatní účastníci cestnej premávky  Každý záujemca o vodičský preukaz, radí Ivan Rakocza, by si mal overiť, akú autoškolu si vyberie, či má svoju históriu, jej materiálnu základňu, sídlo, kde pôsobí. Najlepší trenažér  Autoškola JUNIOR disponuje trenažérom najvyššej úrovne. Práve technické vybavenie umožňuje klientom lepšie sa oboznámiť so správaním automobilu, jeho technickou stránkou aj reakciami. Trenažér odbúrava stres, ktorý pre niektorých môže predstavovať jazda v premávke. Kvalitný trenažér je prvým krokom, ako sa oboznámiť s cestnou premávkou a vyhnúť sa stresu. Flexibilita Pri autoškole sa treba prispôsobiť individuálnym potrebám študentov. Mnoho žiakov už navštevuje zamestnanie a vzhľadom k tomu je prispôsobený aj čas vzdelávania v autoškole. „Snažíme sa vychádzať klientom v ústrety v maximálnej miere. Nie je problém nastaviť si termíny a časy jázd podľa toho, ako im to vyhovuje. Teória sa dá prispôsobiť aj individuálne, dokonca aj prebrať teoretické lekcie mimo skupiny. Samozrejmosťou je aj víkendové vzdelávanie,“ hovorí Ivan Rakocza z autoškoly Junior. Zrýchlený kurz Zákon umožňuje vykonať kurz autoškoly v minimálnej dĺžke 21 dní. Bežný kurz trvá priemerne šesť týždňov, no práve v autoškole Junior vedia vyskladať učebnú osnovu podľa individuálnych potrieb klienta. Aj zrýchlené kurzy je možné zvládnuť bez ochudobnenia teoretických, či praktických zručností.   Záverom by chcel Ivan Rakocza poradiť všetkým budúcim záujemcom o získanie vodičského oprávnenia, aby sa  pri výbere výcvikového zariadenia neorientovali len od ceny za výcvik, ale aby si overili informácie o autoškole, na akých autách budú jazdiť a overiť si úroveň poskytovaných služieb, najlepšie od absolventov danej autoškoly. Autoškola JUNIOR sídli vo vlastných priestoroch v Bratislave na Ružinovskej 3, v blízkosti štrkoveckého jazera. "Nájdete nás aj na www.autoskolajunior.sk a ak si vyberiete z množstva bratislavských autoškôl práve tu našu, vieme Vám zabezpečiť kvalitný výcvik za rozumnú cenu," dodáva Mgr. Ivan Rakocza, LL.M.  

30.06.20185762

Leto so štvorkolesovým miláčikom

Auto-moto:Doplnky pre auto

Leto so štvorkolesovým miláčikom

Marek Auto-moto


Dlhé roky na trhu a flexibilita vo vzťahu ku klientovi. To sú dva základné fundamenty, na ktorých si  zakladá AUTOŠKOLA JUNIOR, ktorej vznik sa datuje už od roku 1992. Majiteľom je Mgr. Ivan RAKOCZA, LL.M, ktorý jednou vetou zhodnotil pôsobenie autoškoly, že kvalitu preveril čas a viac ako 8 000 spokojných absolventov, dnes už skúsených vodičov. Overte si dĺžku pôsobenia Mať autoškolu je zodpovednosť, človek to nemôže brať len ako biznis, ale  v prvom rade sa musí zamerať na frekventanta, z ktorého v pomerne krátkom časovom úseku asi dvoch mesiacov musí  vychovať solídneho vodiča, ktorý si bude uvedomovať, akú získal zbraň, ako ju má používať tak ,aby neboli ohrozovaní ostatní účastníci cestnej premávky  Každý záujemca o vodičský preukaz, radí Ivan Rakocza, by si mal overiť, akú autoškolu si vyberie, či má svoju históriu, jej materiálnu základňu, sídlo, kde pôsobí. Najlepší trenažér  Autoškola JUNIOR disponuje trenažérom najvyššej úrovne. Práve technické vybavenie umožňuje klientom lepšie sa oboznámiť so správaním automobilu, jeho technickou stránkou aj reakciami. Trenažér odbúrava stres, ktorý pre niektorých môže predstavovať jazda v premávke. Kvalitný trenažér je prvým krokom, ako sa oboznámiť s cestnou premávkou a vyhnúť sa stresu. Flexibilita Pri autoškole sa treba prispôsobiť individuálnym potrebám študentov. Mnoho žiakov už navštevuje zamestnanie a vzhľadom k tomu je prispôsobený aj čas vzdelávania v autoškole. „Snažíme sa vychádzať klientom v ústrety v maximálnej miere. Nie je problém nastaviť si termíny a časy jázd podľa toho, ako im to vyhovuje. Teória sa dá prispôsobiť aj individuálne, dokonca aj prebrať teoretické lekcie mimo skupiny. Samozrejmosťou je aj víkendové vzdelávanie,“ hovorí Ivan Rakocza z autoškoly Junior. Zrýchlený kurz Zákon umožňuje vykonať kurz autoškoly v minimálnej dĺžke 21 dní. Bežný kurz trvá priemerne šesť týždňov, no práve v autoškole Junior vedia vyskladať učebnú osnovu podľa individuálnych potrieb klienta. Aj zrýchlené kurzy je možné zvládnuť bez ochudobnenia teoretických, či praktických zručností.   Záverom by chcel Ivan Rakocza poradiť všetkým budúcim záujemcom o získanie vodičského oprávnenia, aby sa  pri výbere výcvikového zariadenia neorientovali len od ceny za výcvik, ale aby si overili informácie o autoškole, na akých autách budú jazdiť a overiť si úroveň poskytovaných služieb, najlepšie od absolventov danej autoškoly. Autoškola JUNIOR sídli vo vlastných priestoroch v Bratislave na Ružinovskej 3, v blízkosti štrkoveckého jazera. "Nájdete nás aj na www.autoskolajunior.sk a ak si vyberiete z množstva bratislavských autoškôl práve tu našu, vieme Vám zabezpečiť kvalitný výcvik za rozumnú cenu," dodáva Mgr. Ivan Rakocza, LL.M.  

13.08.201619126


Novinky zariaďovaniaTáto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím