Cieľom nie je masový výcvik, ale kvalitná príprava vodiča

Auto-moto:Kam do autoškoly ?

Marek 16.03.201511222

Cieľom nie je masový výcvik, ale kvalitná príprava vodiča

Je jedna z mála autoškôl, ktorá je na trhu už viac ako 18-rokov. Autoškola Kalinka, ktorú vedie skúsený inštruktor Henrich Kalinka za tú dobu vyškolila už viac ako tisícku absolventov. Tí neváhajú poskytnúť svojej autoškole dobré referencie a keď treba, vrátia sa aj na kondičné jazdy. Vedia prečo.

Samostatnosť a bezpečnosť

Dva základné parametre, ktoré si v Henrich Kalinka stanovil ako cieľ pri každom absolventovi jeho školy. Hlavnou zásadou preto je, aby bol aj mladý šofér sebaistý, keď si po získanú vodičského preukazu sadne prvý raz sám za volant. „To sa dá dosiahnuť len dlhodobou, systematickou prácou inštruktora spolu so žiakom. Bezpečnosť na cestách je niečo, na čo myslím už pri formovaní zverencov,“ vysvetľuje Henrich Kalinka a vždy volí mierny a rozvážny prístup.

Kondičné jazdy nie sú hanbou

V autoškole Kalinka sú pripravení aj na klientov, ktorí vodičský preukaz majú, ale cítia sa v premávke neisto. „Ponúkame kondičné jazdy v dĺžke trvania 90 minút, kde si spolu s inštruktorom záujemca oživí praktické zručnosti. Na čase aj dráhe jazdy, rovnako ako na počte jázd sa vždy vieme dohodnúť,“ vysvetľuje Henrich Kalinka. Kondičné jazdy sú o odbúraní stresu a paniky na križovatkách. Pre ľudí, ktorí dlhšie nesedeli za volantom sú skvelou možnosťou, ako získať v aute stratenú istotu.

Miesto trenažéru viac hodín za volantom

Autoškola Kalinka nedisponuje simulátorom jazdy. Tento nedostatok však efekte kompenzuje. Každý žiak dostáva 8 hodín jazdy v aute navyše. „Trenažér je vždy len o imitácii. Miesto trenažéru si so žiakom sadneme do skutočného vozidla a zamierime na cvičisko, na cestu, keď mu to skúsenosti a prax umožnia. Reálny výcvik na vozidle je vždy praktickejší,“ vysvetľuje Henrich Kalinka.

 

Pre svojich zverencov ponúka nielen dobré ceny kurzov, ale záujemcom prihláseným do 1.9. 2015 ponúka aj možnosť vyhrať vodičák zadarmo. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Autoškola Kalinka

Sme autoškola, ktorá poskytuje kvalitný výcvik zaručený 18-ročnou nepretržitou praxou. Výsledkom…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím