Pri výbere autoškoly zvažujte viacero faktorov

Auto-moto:Kam do autoškoly ?

Marek 16.03.201510056

Pri výbere autoškoly zvažujte viacero faktorov

Autoškôl na trhu je mnoho. Všetky končia kurz skúškami na udelenie vodičského preukazu. Pred jeho získaním je potrebné zohľadniť mnoho faktorov, aby ste s vybranou autoškolou boli spokojní. Dôležité je vybrať si to, čo vám najviac bude vyhovovať.

Pýtajte sa vopred

Pri výbere správnej autoškoly je potrebné klásť správne otázky. „Klient by mal vedieť, čo daná autoškola ponúka v cene kurzu, či cena zahŕňa napr. aj učebné materiály, prípadne iné služby navyše“ hovorí Ing. Vladimír Dávid z autoškoly Fortunka. Rozhodujúci môže byť aj termín začiatku kurzu. „U nás nemusíte čakať kým sa naplní kurz! Kurzy otvárame aj pri malom počte žiakov, pri výučbe tak môžeme zabezpečiť individuálny prístup ku každému žiakovi,“ dopĺňa Vladimír Dávid. Ďalšou výhodou je možnosť absolvovať kurz prvej pomoci priamo v autoškole.

Rozhodujú aj jazdy

Počas praktickej časti výučby je potrebné pripraviť sa na individuálnu jazdu najprv s minimálnou a neskôr priemernou intenzitou cestnej premávky. V priebehu jednotlivých jázd sa postupne žiak zdokonaľuje vo vedení motorového vozidla tak, aby po ukončení praktickej časti výučby mohol samostatne a hlavne bezpečne viesť motorové vozidlo a byť súčasťou cestnej premávky. Autoškola Fortunka ponúka ako jedna z mála autoškôl pre svojich žiakov okrem dlhoročných skúsenosti,  nového výcvikového vozidla a klimatizovanej učebne aj kondičnú jazdu pred skúškami zadarmo. Bežná cena kondičnej jazdy pre žiakov autoškoly je pritom 23 eur.

Možnosť začatia a skončenia jazdy na zvolenom mieste

Autoškola Fortunka pre svojich žiakov pripravila aj zaujímavý bonus. Počas praktických jázd je možné jazdu začať na zvolenom mieste podľa želania klienta a skončiť je možné takmer vždy presne tam, kde to klientovi najviac vyhovuje. „Aj takýmto ústretovým krokom chceme presvedčiť našich klientov o kvalite našich služieb a pomôcť im vybrať si tú správnu autoškolu,“ hovorí Vladimír Dávid.

Komentáre Disqus.
(5/5) 9 referencií
Autoškola Fortunka

Práci inštruktora sa aktívne venujem 15 rokov, počas ktorých som získal bohaté skúsenosti, ktoré by…

Marček

1 248

Kurz vodičského oprávnenia skupiny…

Kvalitná autoškola, príjemné pohodové prostredie, kvalifikovaní inštruktori a…

Veronika222

1 346

Kondičné jazdy

Autoškola vhodná nielen pre začiatočníkov, ale aj tých, ktorí začínajú opäť…

vodičský preukaz B

kvalitná výučba, príjemné prostredie, pohodový inštruktor a skvelý prístup

Autoškola Fortunka
5/5 9 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím