Skúsená autoškola – skúsený vodič

Auto-moto:Kam do autoškoly ?

Marek 16.03.201512748

Skúsená autoškola – skúsený vodič

Ak hľadáte spoľahlivú autoškolu, hľadajte tú, čo má dostatok skúseností aj trpezlivostí, aby z niekoho, kto autá len obdivuje, vychovala schopného vodiča...

Atraktívne priestory v Bratislave

Roman Minich z autoškoly BRB BRM má s výučbou žiakov dlhodobé skúsenosti. Zabezpečuje výcvik skupiny B v dvoch priestoroch v Bratislave - Karlovej Vsi na Gymnáziu L. Sáru 1 a v Petržalke na Rusovskej ceste 7. Školiace strediská sú rozvrhnuté tak, aby boli dostupné čo najširšiemu počtu záujemcov.  Teória a praktický výcvik sa dá dohodnúť a samozrejme praktická časť je možná aj cez víkendy.

Kvalitné automobily

V autoškole BRM BRM jazdia na moderných a kvalitných automobiloch, ktoré majú všetky moderné prvky, s ktorými by sa mal vodič oboznámiť. „Jazdíme na autách Mercedes triedy A , Peugeot 207 a Škoda Citigo,“ hovorí Roman Minich. Moderné automobily nie sú len pekné a pohodlné, obsahujú totiž mnoho technických prvkov, ktoré by moderný vodič mal poznať. Konštrukcia sa už dnes v autoškolách vyučuje a preto oboznámenie sa s využívaním moderných systémov príde každému vodičovi vhod.

Aktuálne informácie

Autoškola musí pracovať vždy s najnovšími informáciami. Pri autoškole BMR BRM je to samozrejmosť a novinky v oblasti povinnosti vodičov odovzdáva nielen žiakom, ale pravidelne ich aj zverejňuje na svojej web stránke.

 

S BRM BRM môžete ušetriť

Výhodná na kurze môže byť nielen cena a kvalitné podmienky, ale aj pridané bonusy o ktorých hovorí Roman Minich: „Absolvent našej autoškoly získa poukaz na zľavu 300 Eur z nákupu akéhokoľvek vozidla Škoda (aj z akciovej ceny). Poukaz platí 12 mesiacov od vydania vodičského preukazu. Platí aj pre priamych rodinných príslušníkov (otec, matka, sestra, brat, syn, dcéra).“ To je pre absolventov autoškoly určite jedna zo zaujímavých ponúk.

 

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Autoškola BRM BRM

Hľadáte dobrú autoškolu? Autoškola BRM BRM je to správne riešenie! Máme dostatok skúseností aj…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím