Prepravný partner so širokou flotilou kamiónov!

Auto-moto

Marek 18.04.201619489

Prepravný partner so širokou flotilou kamiónov!

Spoločnosť FEDOK je dlhodobým a stabilným partnerom v oblasti medzinárodnej aj vnútroštátnej prepravy. Jeho flotila kamiónov je k dispozícii na jednotlivé zákazky aj pravidelnú prepravu. Jeho služby už presahujú len prepravu po cestných komunikáciách.

Preprava pre lídrov

Spoločnosť FEDOK prepravuje v rámci vnútroštátnej aj medzinárodnej prepravy pre veľké automobilky aj nadnárodné koncerny. Jeho kvalitná logistika je zabezpečovaná automobilmi 2,2 ton, 3 tony, 4,5 tony, 6,3 ton a 22 ton. Zabezpečuje tak prevoz bežného nákladu aj nadštandardných rozmerov. „V biznise logistiky je najdôležitejšia dodanie na čas. Preto sa zameriavame práve na túto prioritu. Našimi službami garantujeme bezpečný a poistený prevoz,“ hovorí Miloš Makový zo spoločnosti FEDOK.

Keď treba previesť, nepoznáme hranice

Tak by sa dala charakterizovať filozofie spoločnosti FEDOK. Je jedno, či prepravujete na vnútroštátnych linkách, či potrebujete previesť niečo malé, alebo nadrozmerné. Úlohu nehrá ani to, či chcete previesť tovar, prípadne sa sťahovať do cudzieho štátu. Vďaka medzinárodnej kamiónovej doprave sa môžete vydať kdekoľvek na svete. No nielen po ceste.

Výhodné ceny so zmluvnými partnermi

Spoločnosť FEDOK zabezpečuje prepravu mimo kamiónovej dopravy pre svojich klientov aj pomocou lodnej, či leteckej dopravy. Svojim klientom vie poskytovať v rámci prepravy zmluvných partnerov vynikajúce služby a servis. „Pre nás je dôležité, aby sme vedeli odkiaľ, kam a čo chce klient prepraviť. O všetko ostatné sa mu postaráme,“ hovorí Miloš Makový. 

Aj celovozové zásielky

V rámci celovozových zásielok prepravuje FEDOK celú škálu komodít od základných surovín až po výrobky potravinárskeho, elektrotechnického, strojárenského, chemického, textilného a automobilového priemyslu. Jednotlivé vozidlá sú vybavené všetkými potrebnými náležitosťami na bezpečnú a rýchlu prepravu.

Komentáre Disqus.
(5/5) 4 referencií
Sťahovanie preprava…

Zaoberáme sa vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou - vnútroštátna preprava nákladu -…

stahovanie

musim pochvalit firmu a pracovnikov,super spolupraca vrucne odporucam :-)

Tokos

2 2113

Prevoz tovaru

Veľmi spoľahlivý tím pracovníkov, kvalitný servis, rýchla realizácia a dostupná…

Dobsicek

1 1504

stahovanie

Výborná spolupráca a komunikácia, vynikajúci servis za primeranú cenu.

Sťahovanie preprava…
5/5 4 hodnotení

Čítajte ďalej

Sťahovanie na kľúč pre malých aj veľkých!

Dom a byt

Sťahovanie na kľúč pre malých aj veľkých!


27.01.201619489

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím