Na lyžovačku karavanom. Skutočné zimné dobrodružstvo!

Auto-moto

Marek 29.11.201524208

Na lyžovačku karavanom. Skutočné zimné dobrodružstvo!

Vyskúšajte túto zimu prežiť skutočne dobrodružnú lyžovačku. Neriešiť hotel, neriešiť termín. Iba tak vyraziť na zimnú dovolenku s karavanom, ktorý vám ponúkne skvelý servis a zároveň dobrodružstvo nespútanej voľnosti.

Do Tatier aj do Rakúska

Je úplne jedno, kde vyrazíte. Dostanete sa všade tam, kde existuje cesta. Najčastejšie si podľa skúseností Tamary Novosedlíkovej vyberajú lyžiari na cestu s karavanom Rakúsko. V tejto krajine sú ku karavanistom otvorení a poskytujú vynikajúce služby. Samozrejmosťou je pripojiť sa v kempe na elektrinu, no súčasťou je často možnosť využívať sprchy, toaletu, či stravovanie. Sprchovanie aj príprava jedál je možná priamo v karavane. Je len na vás aký štandard a nezávislosť si zvolíte.

Neobmedzujte sa

Výhodou karavanov je neviazanosť. Spať môžete na parkovisku, alebo v kempe, či pri hoteloch na mieste určenom pre karavanistov. Na druhej strane ak nevyjde počasie, nie je sneh, alebo sa vám nepáči, nie je problém naštartovať a vyraziť o niekoľko desiatok, či stoviek kilometrov ďalej. Dovolenka s karavanom aj v zime dostáva úplne nový rozmer skutočného pôžitku.

Využite novinku

Spoločnosť Caravania požičiava viacero typov karavanov. Nie je žiadnym problémom ich šoférovať a už vôbec nie s nimi niekde zaparkovať. S takouto výbavou si užijete skutočné dobrodružstvo aj keď nelyžujete. Čo môže byť krajšie ako vyjsť si zasneženou prírodou, vnímať jej krásy, iba tak si niekde zastaviť, kochať sa výhľadom a popíjať čaj práve vtedy, keď naň dostanete chuť?

 

 

Zimný špeciál

Pre zimných cestovateľov, ktorí sa chcú zoznámiť s karavanom a podniknúť svoju prvú dobrodružnú výpravu pripravila spoločnosť Caravania víkendový špeciál. Možnosť požičať si automobil na víkend s 300 kilometrami / deň v cene. Spolu tak môžete za dva dni prebrázdiť 600 kilometrov. Pre skúsených karavanistov je možnosť prenajať si auto aj na viac ako 7 dni a vtedy je počet bezplatných kilometrov neobmedzený.

Komentáre Disqus.
(4.6/5) 12 referencií
Caravania

PREDAJ, PRENÁJOM & SERVIS obytných automobilov. Sme autorizovaný predajca obytných áut a karavanov…

KOLESO

1 801

Prenájom obytného auta

DOSť VYSOKá CENA

luclucluc

2 2859

Caravan trip

Všetko prebehlo profesionálne a ústretovo ;) spokojnosť

Leto 2013

S karavanom sme boli na dovolenke prvykrat, takze sme o tejto forme cestovania…

Caravania
4.6/5 12 hodnotení

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím