Staršie auto a krajšie ako nové? Takto sa vám to podarí!

Auto-moto:Leto v aute

Marek 29.06.201810028

Staršie auto a krajšie ako nové? Takto sa vám to podarí!

Auto už dnes nie je len nástrojom na prepravu. Je súčasťou prestíže, imidžu, dojmu, ktorý zanechávame na ostatných, ale zároveň aj našim sebavyjadrením. Existuje cesta, ako si aj obyčajné auto spraviť neobyčajným. Zasvietiť na ceste a byť iný.

Skúste sa odlíšiť

Zaujímavá farba laku, viacfarebné spracovanie karosérie alebo zaujímavé prvky. To všetko sú veci, za ktoré si výrobca automobilov pýta obvykle vysoké príplatky. No osviežiť dizajn svojho auta ide aj lacnejšie a presne podľa vašich predstáv. „Čoraz obľúbenejšie sú oživenia bežne predávaných automobilov, na ktoré si vodiči dajú dotvoriť rôzne pásy, alebo zmenia farbu len na jednej časti karosérie,“ hovorí Branislav Valach zo spoločnosti Autofólie Bratislava. Auto tak dostane úplne iný šmrnc. Pritom takúto úpravu nie je potrebné zapisovať ani do technického preukazu. „Úpravu je v technickom preukaze potrebné označiť len vtedy, ak zmena farebnosti presiahne 60 %,“ hovorí Valach.

Zmena k lepšiemu

Máte lak, ktorý sa poškodil, prípade by ste radi zmenili farbu svojho auta? Práve na to slúžia CarWrap fólie. Patria k najjednoduchším formám vylepšenia vzhľadu vozidla. Dokážu zmeniť vzhľad tak, že vaše auto bude vyzerať ako nové. „Fólie prekryjú každé poškodenie laku. Aj odlúpenie laku prekryjú, no nevyrovnajú. Vždy je preto vhodné lak zahladiť  a potom naniesť fóliu,“ hovorí Branislav Valach.

S reklamou na cestách

Váhou CarWrap fólií je aj možnosť preniesť reklamu priamo na auto. Najmä firemné autá, ktoré nachodia tisíce kilometrov sa tak môžu premeniť na billboard. „Nie je žiadny problém, preniesť na CarWrap fóliu akúkoľvek potlač. Túto možnosť využívajú najmä podnikatelia, ktorí tak získajú efektný a lacný spôsob propagácie na cestách,“ dopĺňa Branislav Valach. Zmena farby auta alebo implementácia ľubovoľného motívu je s týmito fóliami oveľa jednoduchšia a rýchlejšia ako napríklad prestriekaním.

Pozor na kvalitné prevedenie

Spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje s kvalitnými a značkovými fóliami ako 3M, SunTek či Hexis. Pretože pri aplikácii lacných fólií sa nemusí stať iba to, že sa vám začnú odliepať a za krátke obdobie budú mať škaredý vzhľad, ale aj lepidlo môže naleptať a poškodiť samotný lak na karosérii a tak znehodnotí do veľkej miery celé vozidlo.

Fólie ohrozuje najmä slnko

Životnosť fólií je približne 5 rokov. Veľa však záleží aj od toho, ako je auto chránené najmä pred slnkom. Výrobcovia fólií napríklad v Afrike dávajú záruku na fólie iba pol roka. V našom klimatickom pásme je to dva roky. Priame pálenie slnka totiž neprospieva ani fólii. Preto je potrebné sa o fóliu pravidelne starať a ošetrovať ju prípravkami. 

Ak hľadáte kvalitné fólie na inováciu vášho auta, navštívte https://www.autofolie-bratislava.eu/

Komentáre Disqus.
(5/5) 71 referencií PRO
Autofólie Bratislava

AB spoločnosť Autofólie Bratislava je spoľahlivým partnerom, ktorý používa materiál od popredných…

Dušan2

2 112

Autofólie za účelom vytvorenia…

Super práca ! S prácou pánov som maximálne spokojní. Musím vyzdvihnúť ich…

MM REVITAL

1 60

Aj firemné autá si zaslúžia to…

Vynikajúca skúsenosť. So službami Autofólie Bratislava sme boli veľmi spokojní…

Pavol2

1 102

Keramické autofólie WinFol

Super služba, dávali sme si urobiť fólie na okná. Rýchlo, kvalitne, cena v…

Autofólie Bratislava
5/5 71 hodnotení

Čítajte ďalej

Najlepšie autofólie v Bratislave majú nový web!

Auto-moto

Najlepšie autofólie v Bratislave majú nový…


12.03.202110028

IvanaDAuto-moto

Zmeňte imidž vášho auta a ochráňte ho zároveň

Auto-moto

Zmeňte imidž vášho auta a ochráňte ho zároveň


21.09.201910028

MarekAuto-moto

Pripravte svoje auto aj bývanie na príchod leta. Potrebovať budete túto fóliu!

Auto-moto

Pripravte svoje auto aj bývanie na príchod…


25.02.201910028

MarekAuto-moto

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím